HOME Publikace obcí Turistické info Ubytování Lyžařské vleky
Umělecká galerie Nej z Vysočiny Fotogalerie Počasí Kamery
Informační systém
pro Žďárské vrchy
a Svrateckou hornatinu
  e-Vysočina   On-Line
23/05/18
01:30:39 TOPlist
Internetový magazín-články,fotografie a další informace.
 
INFO PŘEHLEDY
 Obce:
 - www-stránky,
   internetové noviny
 - dle počtu obyvatel
 - dle nadm. výšky
 - informační kiosky
 Vodní plochy:
 - dle nadm. výšky
 - dle výměry
 Vrcholy:
 - dle nadm. výšky
 Silnice:
 - dle nadm. výšky
 Řeky:
 - dle délky toku
 Přírodní zajímavosti:
 - rezervace
 - přírodní památky
 - naučné stezky
 - památné stromy© 2000-2018
ASSIST spol. s r. o.
Všechna práva vyhrazena.

Napište nám


 Vybraná oblast: celá oblast
l« celá oblast
TRADIČNÍ HOSTINEC VŘÍŠŤ
  Zpět seznam  
Vříšť č.p. 2
592 03    Sněžné

zvětšit
Telefon:  724120287 (rezervace)
e-mail:  rezervace@vrist-hostinec.cz
 
Kontakt: Monika Holánová - 604832040
Lubomír Šimon - 602506181 - majitel
fotografie a doplňující informace Vlastní www stránky
Kategorie: 
Nadmořská výška: 750 m n.m.
Poloha: Hostinec naleznete v blízkosti obce Sněžné. Je dobře dostupný, nachází se v blízkosti hlavní spojovací trasy mezi Novým městem na Moravě a Svratkou. Přímo u objektu jsou dvě prostorná parkoviště.
Mapa: C3  
Vybavení objektu: Internet připojení Wi-Fi ve společných prostorách,v salonku k dispozici LCD TV s úhlopříčkou 108 cm se SAT příjmem a možností připojení k vlastnímu PC. Možnost zapůjčení flipchartu nebo techniky dle požadavků.
Kapacita: 18 lůžek - dvojlůžkový, třílůžkový, pětilůžkový. Byt s vybavenou kuchyňkou a vlastní koupelnou včetně WC - rozmezí lůžek od 5 do 8, cena je pevná za celý byt 1000 Kč.
Vybavení pokojů: Třílůžkový s vlastní koupelnou včetně WC, dvojlůžkový a pětilůžkový se společnou koupelnou včetně WC a osmilůžkový s vybavenou kuchyňkou a vlastní koupelnou, vedle koupelny samostatné WC s umyvadlem.
Ceník:  350 Kč / osoba / noc / snídaně. Pokud se u nás ubytujete na déle než 3 noci, cena se snižuje. Individuální ceny pro skupiny nebo při dlouhodobém pronájmu pro jednotlivce i firemní zaměstnance.
Stravování:  Hostinec nabízí celodenní stravování v malebné restauraci s interiérem první republiky. Snídaně jsou zahrnuty v ceně za ubytování. Naše jídla označují hosté jako vyjímečný gurmánský zážitek poctivé kuchyně s důrazem na využití regionálních surovin. O kvalitě našich pokrmů svědčí i to, že nás doporučuje Maurerův Výběr Grand - restaurant pro rok 2010 a 2011.
Další informace: Navazujeme na tradici prvorepublikového zájezdního hostince, který byl provozován až do okupace roku 1939. Objekt prošel náročnou a citlivou rekonstrukcí a výsledkem je restaurační zařízení, které nabízí ojedinělou atmosféru, poctivou domácí kuchyni a klidné ubytování na polosamotě. Součástí je terasa s obsluhou, zastřešený altán, venkovní dětský koutek, posezení s ohništěm, oplocený dvůr se zahradou pro nerušený odpočinek, sportovní aktivity a chráněné vyžití pro děti. Na dvoře i v zázemí nekuřáckého hostince pro max. 45 osob s originálním dětským koutkem, kde přitápíme kachlovými kamny pořádáme tradiční zabíjačky, grilování, firemní i soukromé akce nebo svatební hostiny. Pro kuřáky salonek pro max. 18 osob. Útulné pokoje dýchající klidem a romantikou jsou útěkem od dnešní přetechnizované doby.
Otevírací doba: út - čt: 11.00 - 22.00
pá - so: 11.00 - 23.00
ne: 11.00 - 20.00
Nejbližší obchod:  vzdálený 1 km - ve Sněžném
Veřejná doprava:  autobus - MHD zastávka přímo u penzionu.
vlak - do Nového Města na Moravě, poté autobusem přímo k penzionu a hostinci.
zvětšit   zvětšit