HOME Publikace obcí Turistické info Ubytování Lyžařské vleky
Umělecká galerie Nej z Vysočiny Fotogalerie Počasí Kamery
Informační systém
pro Žďárské vrchy
a Svrateckou hornatinu
  e-Vysočina   On-Line
23/05/18
01:31:45 TOPlist
Internetový magazín-články,fotografie a další informace.
 
INFO PŘEHLEDY
 Obce:
 - www-stránky,
   internetové noviny
 - dle počtu obyvatel
 - dle nadm. výšky
 - informační kiosky
 Vodní plochy:
 - dle nadm. výšky
 - dle výměry
 Vrcholy:
 - dle nadm. výšky
 Silnice:
 - dle nadm. výšky
 Řeky:
 - dle délky toku
 Přírodní zajímavosti:
 - rezervace
 - přírodní památky
 - naučné stezky
 - památné stromy© 2000-2018
ASSIST spol. s r. o.
Všechna práva vyhrazena.

Napište nám


 Vybraná oblast: celá oblast
l« celá oblast
PENSION U LÍPY
  Zpět seznam  
592 65    Rovečné 20

zvětšit
Telefon:  608434165
e-mail:  info@pension-u-lipy.cz
 
Kontakt: Helena Lepková - provozní/správce pensionu
Ing. Jiří Kocman tel. 777192369 - zástupce provozovatele
silniční mapa fotografie a doplňující informace Vlastní www stránky
Kategorie: ***
Nadmořská výška: 572 m n.m.
Poloha: Nachází se v malebné obci Rovečné, v klidném prostředí Českomoravské vysočiny, v atraktivní lokalitě uprostřed České republiky.
Mapa: D5  
Vybavení objektu: Seminární místnost (LCD Sony, Dolby, Surround 5.1, Flipchart), půjčovna kol a crossových koloběžek, skákací hrad pro děti, trampolína, ruské kuželky, petanque, ping pong, deskové hry, kroket, nordic working, internet. Parkoviště - 15 míst. Vinárna, restaurace - 35 osob
Kapacita: 35 lůžek
Pokoje Jarní, Letní, Podzimní, Zimní, Nebe, Peklo, Ráj, U mateřídoušky, U levandule, Za šípkovým keřem
Apartmány Premium, Excellent, Čtyřlístek
Vybavení pokojů: Pension U Lípy nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s nebo bez příslušenství. Trávíte-li dovolenou s rodinou či přáteli, nabízíme vám originálně vybavené apartmány.
Stravování: Restaurace a vinárna. Místo, kde si můžete vychutnat nejen českou a moravskou kuchyni, ale také posedět se svými přáteli nad sklenkou výborného vína z jižní Moravy.
Další informace: Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, cykloturistiku, pěší turistiku, houbaře, rybáře, milovníky přírody i historie či sportovní nadšence. Pokoje a apartmány jsou svou podobou inspirovány rozmanitostí zdejší kouzelné krajiny. Pension je vyhledávaným místem pro školení firem s celorepublikovou i lokální působností. Pro firmy zajistíme nejen školení, ale postaráme se i o sportovní vyžití v nedalekých sportovních centrech. Chvíle o své dovolené nebo přestávku ze semináře můžete strávit posezením či příjemnou procházkou v našem soukromém parku. Odpočinout si můžete pod symbolem Pensionu U lípy, který byl slavnostně zasazen 28. 3. 2003

Tipy na výlety:
hrady, zámky, zříceniny - Svojanov, Kunštát, Pernštejn, Nové Město na Moravě, Bystré, Městské hradby v Poličce, Boskovice, Zubštejn, Aušperk, Louka, muzea - v Bystřici nad Pernštejnem, v Novém Městě na Moravě, v Olešnici, v Boskovicích, přírodní památky - Babínská přírodní rezervace, Lesopark Skalky, Louky pod Kulíškem, Čtyři palice, Devět skal, Černá skála, Bílá skála, Rozštípená skála. V zimě můžete využít tyto lyžařské vleky - Vír, Olešnice, Polom, Hamry - Bystré, Bystřice nad Pernštejnem, Karasín, Dalečín, Sedliště, Nový Jimramov, Polička, Roženecké paseky, Telecí, Zubří, Kuklík, Nové Město na Moravě, Svratka, Rovečné, okolí Nedvězí, Nyklovic a Sulkovce. Ideální podmínky pro výlety na běžkách - v okolí Rovečného, Nedvězí, Nyklovic, Sulkovce, Karasína a Nového Města na Moravě.
Veřejná doprava:  autobus - 80 m
vlak - 13 km
Na Vaše přání Vás rádi přepravíme kam budete potřebovat.
zvětšit   zvětšit